Wyścig liniowy serii Run Camino de Ronda-Vall d’Aro

 Platja d # 39; aro. Wyścig liniowy Camino de Ronda-Vall d # 39; Seria Aro Run

Wyścig liniowy Camino de Ronda, niedziela, 7 października, wyjazd z Paseo Marítimo de Sant Antoni de Calonge (Torre Valentina) i przybycie na Racó Plaża w S # 39; Agaró, z trasą 10 km ze stałymi różnicami w schodach. , wszelkiego rodzaju chodniki, ścieżki gruntowe i piasek plażowy. Indywidualny start (10 godz.) I co 30 sekund zgodnie z kolejnością podnoszenia numeru startowego. Ponieważ wyścig nie ma trasy okrężnej, od punktu końcowego do punktu początkowego (9.30) uruchomiono autobus. To trzecia propozycja Vall d # 39; Aro Run Series 2018 (www.runningvalldaro.cat), która po trzech edycjach przejmuje starą nazwę Running League.

Propozycja, która łączy sport z odkryciem środowiska naturalnego gminy z czterema podobnymi profilami technicznymi, które przechodzą przez lasy lub wybrzeże, które nie są bardzo popularne w turystyce Inicjatywa Departamentu Sportu Castell-Platja d # 39; Aro Town Hall i timeXcurses. Możesz wziąć udział w czterech wyścigach, kilku lub tylko jednym, otwartym zarówno dla najlepszych sportowców, jak i dla tych, którzy chcą cieszyć się nim z bardziej popularnej strony, biegania lub chodzenia. Ostatnim wyścigiem tego roku jest La Clàssica-March de Platja d # 39; Aro, niedziela, 21 października (9 rano), z trasą 20 km. Pierwszy test to La Nocturna (1 września), a drugi, La Cursa de l # 39; Escurçó (9 września).

Rejestracja, ograniczona do maksymalnie 400 osób, jest otwarta online na stronie www.tempsxcurses.com do piątku 5 października (€ 15 do biegania i € 12 na spacery). Można je również wykonać, jeśli są dostępne miejsca, tego samego dnia (od 8,15 do 9,15 h) na torze wyścigowymó Plaża. Numer odbioru to sobota, 6 października w Decathlon Platja d # 39; Aro (18:00) lub w tym samym dniu wyścigu, do pół godziny przed startem (konieczne jest okazanie dowodu wpłaty). Rejestracja obejmuje ubezpieczenie, prezent i końcowe odświeżenie. W odniesieniu do nagród są 1., 2. i 3. nagrody absolutne (kobiety i mężczyźni); I nagroda dla najlepszego lokalnego sportowca (kobiety i mężczyzny); oraz starszy uczestnik (mężczyzna i kobieta). Osoby niepełnoletnie muszą złożyć zgodę rodziców lub opiekuna. Numer-chip musi być zawsze widoczny, umieszczony z przodu klatki piersiowej i bez żadnych manipulacji. Zwierzęta nie mogą biec.

CZYTAĆ  Jak osiągnąć maksymalne wyniki - Odkryj swoją najdzikszą stronę

W globalnych rankingach Vall d # 39; Aro Run Series 2018, a tym samym w celu ustalenia 1., 2. i 3. sklasyfikowanej nagrody dla kobiet i mężczyzn, wszystkie wyścigi są punktowane, a punkty są rozdzielane między każdego uczestnika (od 150 do 5 od pierwszego do 28. miejsce i jeden punkt dla wszystkich innych), biorąc pod uwagę największą liczbę punktów i obecność we wszystkich czterech rasach. Firma Marisch Cotcho, Decathlon Platja d # 39; Aro, Cosmopolita Hotel-Boutique, Costa Brava Adventure Park, Aro Bowling, La Torrada, Minigolf & Tenis Valldaro, Naturefun Costa Brava i kemping & Bungalowy współpracują w organizacji. Valldaro Resort.

Weekendowe zajęcia sportowe w gminie, ale zakończone 10-tym Castell-Platja d # 39; Aro Aquatlon w sobotę, 6 października (16:00) w rejonie Riuet w Platja Gran, otwartym dla federowanych i niezrzeszonych sportowców – przez poprzednia rejestracja – będą musieli przejść przez trzy etapy: 2,5 km pieszo, 1 km pływać i ponownie 2,5 km pieszo (http://clubaquaticxaloc.com). Następnego dnia, w niedzielę, 7 października (20-18), w Platja d # 39; Aro Sports and Congress Centre, gospodarz Mistrzostw Katalonii w dziedzinie kultury fizycznej, kulturystyki i fitness, z różnymi kategoriami i modalnościami specjalizacji (http: //www.digital.edu): //ifbbspain.com).