Jumbo przedstawia kolekcję odzieży sportowej z projektantem José Jhanem

 Ponad piętnaście sztuk wymiennych ubrań sportowych dla mężczyzn stanowi nową linię dominikańskiego projektanta, które oprócz ćwiczeń służą również do codziennego stroju.

http://3.bp.blogspot.com/-CUr5PjMh91A/VpZxuzlIE_I/AAAAAAAAALeY/kKsIGQdi6Nk/s320/Foto%2B1B%2B-%2BNairobi%2BAbreu%252C%2BJos%25C2%BA% .JPG

Santo Domingo, RD. – Jumbo zaprezentowało pierwszy “Niech # 39; s fizycznie” kolekcja słynnego dominikańskiego projektanta José Jhan, który wraz z Mondino, własną marką z tej sieci sklepów w grupie CCN, stworzył tę męską linię inspirowaną rewolucją w odzieży sportowej z połowy lat 80., podkreślając efektowne, wyrafinowane i swobodne detale.

http://2.bp.blogspot.com/-T6P253ElTgc/VpZxtWb6NAI/AAAAAAAAALeI/sa4wvcIAOEg/s320/Foto%2B10%2B-%2BCony%2BTaveras%252C%2Bexpone%2B%2Bj% 2BJhan% 2By% 2Bun% 2Bmodelo..JPG

Ta kolekcja bawi się nakładającymi się liniami, cechami stosowanymi w prawie wszystkich propozycjach tego projektanta, i jest dostępna w cytrusowych i neonowych kolorach, z podstawowymi wzorami swetra z długimi rękawami, koszulką, bluzami z kapturem, długimi spodniami i spodenki w podstawowych kolorach, takich jak niebieski, czarny i szary.

http://1.bp.blogspot.com/-uzz9Rzyb4Ug/VpZxu1wbVxI/AAAAAAAAALeU/HfTfXxBQSJw/s320/Foto%2B4%2B-%2BGlency%2BF%25C3%25A9liz%252%2%%%2%%%%%2%%%% 2By% 2BLaura% 2BGisselle..JPG

Prezentacja odbyła się we wtorek, 12 stycznia, w obszarze tekstylnym Jumbo oddziału Luperón Avenue, według słów kierownika marketingu, Cony Taveras i projektanta José Jhan. Uczestniczyli w nim dyrektorzy, klienci Centro Cuesta Nacional (CCN) i Jumbo, powiązani z José Jhan, a także blogerzy, fashionistki i osobistości związane ze światem mody.

http://1.bp.blogspot.com/-yukyMgNsl94/VpZxu8HZPnI/AAAAAAAALeQ/2lIOL1j2vMc/s320/Foto%2B1A%2B-%2BCony%2BTaveras%252C%2BJos%25C2%BA% .JPG

Cony Taveras, kierownik marketingu firmy Jumbo # 39, podkreślił, że ta sieć sklepów osiągnęła silną pozycję w branży tekstylnej w ciągu 14 lat, w dużej mierze dzięki zaangażowaniu w modę i wsparciu dla krajowych projektantów. O “Niech # 39; s fizycznie” kolekcja José Jhan wskazał “ta linia jest bardzo kompletna, ponieważ ma ponad 15 wymiennych elementów, które przedstawiłem w ostatniej edycji Dominicana Moda, które obracają się wokół sportowej rewolucji odzieżowej z połowy lat 80., w której przywołano efektowne, wyrafinowane i swobodne , „powiedział Jhan.

Wyjaśnił to “w ciągu tej dekady niekoniecznie trzeba było uprawiać sport lub mieć atletyczną sylwetkę, aby korzystać z tego rodzaju odzieży, wszystko było kwestią stylu, ale w ostatnich latach widzieliśmy różne ubrania, które wcześniej były używane tylko do ćwiczeń niektóre dyscypliny stały się częścią codziennej garderoby „.

CZYTAĆ  Arnold Classic Europe Barcelona 2017

On to powiedział “podążając za wzorami, krojami i połączeniami tej innowacyjnej, nowoczesnej i awangardowej propozycji, narodziła się i została zaprezentowana na rynku dominikańskim, po raz pierwszy od unii marki Mondino, marki własnej CCN # 39; kolekcja ta podpisany przez Jos jako Mondinoé Jhan Sportswear ”.

José Jhan dodał to “lata 80. to aerobik i siłownie, które pojawiają się prawie co tydzień na naszej planecie, a pasja do kulturystyki była doświadczona, coś, co uważano za surowy, wulgarny lub w złym guście sport, ale dziś jest to dyscyplina wysokiej wydajności, która zajęła wiele znaczenia w naszym kraju ”.

„Niech # 39; s Get Physical przeniesie nas do czasów, w których ćwiczone ciało i narcyzm były bohaterami, coś, co dzieje się dzisiaj, sprawność fizyczna jest nie tylko jednym z najważniejszych kluczy do zdrowego ciała, ale raczej jest podstawa intelektualnej, twórczej i dynamicznej aktywności umysłowej ”, wskazał specjalistę od mody.

Wreszcie podkreślił to “ta kolekcja jest hołdem zainspirowanym ciałem, duszą, umysłem i stylem życia, który pozwala nam być sobą i dobrze wyglądać, będąc zdrowym, co sprawia, że ​​czujesz, że teraz jest najlepsza pora roku na przejęcie kontroli. ”