Jak osiągnąć maksymalne wyniki – Odkryj swoją najdzikszą stronę

 Wydobądź swoją najdzikszą stronę

 

http://3.bp.blogspot.com/-XYfvn6YyOno/VNYyBz8IlKI/AAAAAAAAArQ/ldGC9tFpk6Q/s1600/fase%2Bde%2Bvolumen.jpg

„Faza głośności”.

Jeśli chodzi o jedzenie, aby zbudować muskularne ciało na siłowni, istnieje wiele kontrowersji. Większość trenerów w przeszłości zaleca absurdalnie wysoką zawartość węglowodanów (60% lub więcej), aby zrobić „faza łączenia”, w którym twoje ciało zostało przekształcone w ciało ssącej świni przygotowanej do uboju. Aby później zdefiniować i praktycznie pozostać taki sam jak na początku. Pamiętaj, że to, co naprawdę zbuduje mięśnie, to białka, którym towarzyszy odpowiednia podaż hydratów, a nie odwrotnie. Lepiej jest zwiększyć nasze mięśnie tak czyste, jak to możliwe poza sezonem, utrzymując w tych miesiącach akceptowalne 15-20% tłuszczu.
Te stare i niewłaściwe sposoby odżywiania są dalekie od tego, co powinien robić naturalny sportowiec, i należą do bardziej rozpowszechnionych kulturystyka narkotyków .  
Kolejnym dużym błędem, który zwykle się popełnia, jest jedzenie bezpośrednio przed treningiem, a nawet podczas treningu! (Widziałem to), w absurdzie paranoja że będziemy katabolizować, tracić mięśnie i nie będziemy dawać wystarczająco dużo.
Kiedy jemy w ciele, aktywuje się szereg procesów, a przede wszystkim niektóre systemy, które wyjaśnię później, postaram się być tak krótki, jak to możliwe, i nie dać ci odznaki.
Nasz System nerwowyDziała jak jednostka funkcjonalna, ale podzielimy ją na trzy części, aby lepiej to zrozumieć.
The SN jest podzielone na Centralny System Śniegowy , który odpowiada za odbieranie bodźców z wnętrza i na zewnątrz ciała oraz kontrolowanie ruchów mięśni. Obwodowego układu nerwowego , które w krótkim czasie docierają do wszystkich sektorów ciała, aktywują mięśnie na polecenie CNS i przesyłaj impulsy do centrów nerwowych. Wreszcie Autonomiczny układ nerwowy , gdzie chciałem pójść. Jest to odpowiedzialne za regulowanie funkcji, które są wykonywane nieświadomie, takich jak procesy trawienne.
SNA jest podzielony na dwie części, współczujący SNSprzywspółczulny SN . Pierwszy bierze udział w sytuacjach awaryjnych, rozszerza źrenice, podnosi ciśnienie krwi itp.… Jest tym, który jest aktywowany sytuacje walki lub lotu , co zawsze porównuję do treningu siłowego. Drugi działa w momentach relaksu i odpoczynku, zwiększa ruchomość przewodu pokarmowego, rozszerza naczynia krwionośne itp. Dlatego przeciwstawiamy się temu, do czego zostało zaprojektowane nasze ciało, ma to tylko dwa możliwe cele, z których jeden mamy nie trenuj tak dobrze, jak potrafimy, z drugiej strony czujemy złe jedzenie (widziałem to niezliczoną ilość razy).
http://1.bp.blogspot.com/-huBV75LKxTM/VNZAocy_huI/AAAAAAAAArs/3a6HUdQjVGw/s1600/tigres-salvajes-carnivoro.jpgJestem bardziej skłonny do przygotowywania małych posiłków w dni treningowe, spożywania dużej ilości tłustych potraw, takich jak jajka, awokado, łosoś itp. … zwiększ testosteron i niektóre węglowodany. To prawda, że ​​ta nowa panorama dla naszego ciała potrzebuje czasu na dostosowanie, ale z mojego doświadczenia wynika, że ​​wyniki są bardzo pozytywne, a twoje marki przewyższają jeden trening po drugim, naprawdę trenujesz dziko, wyjmując neandertalczyk, który nosisz w środku.
To po treningu i następnych dniach musisz jeść jak bestia, a przede wszystkim pozostawić dniom niezbędnym do budowy mięśni i osiągnięcia superkompensacji.
Dlatego jeśli nie chcesz trenować na pusty żołądek lub chcesz to zrobić z czymś w żołądku, powinieneś przynajmniej dwie lub trzy godziny, aby skorzystać z anabolicznych efektów jedzenia, które zostały oszacowane między 2-4 godziny, dlatego jedzenie spożywane trzy godziny wcześniej będzie krążyło we krwi i będzie gotowe do treningu.

CZYTAĆ  Arnold Classic Europe Barcelona 2017