Gotowanie owadów, w temperaturze -10 ° C lub w średniowiecznym stylu, Wyzwania The Fifth MasterChef

/imag/efe/2017/04/06/20170406-12772138w.jpg

 POWIĄZANE LINKI

  • DPZ otwiera biuro turystyczne w średniowiecznej twierdzy Navardún (03/31)
  • Almodóvar del Río odtwarza z tego piątku swoją średniowieczną przeszłość w VIII # 39; Souk z Encantá# 39; (03/31)
  • Almodóvar del Río odtwarza z tego piątku swoją średniowieczną przeszłość w VIII # 39; Souk z Encantá# 39; (03/30)

Barcelona, ​​6 kwietnia (EFE). – Gotowanie owadów, o 10º poniżej zera lub w stylu średniowiecznym będą niektóre z wyzwań, które stoją przed uczestnikami piątej edycji konkursu TVE „Szef kuchni” zmierzy się, przez które w ciągu pięciu lat minęło ponad 70 000 kandydatów.

Były zawodowy piłkarz, punk, który pracował z Esperanzą Aguirre, byłym seminarzystą z Ohio, Jerez banderillero, brazylijskim piekarzem, policjantem krajowym i mistrzem świata w kulturystyce będzie niektórymi z 50 kandydatów – z których sześciu to Katalończycy – którzy Będą rywalizować w pierwszym programie, aby zdobyć fartuch, który pozwoli im gotować w tej piątej edycji.

Motto tej piątej edycji brzmi: „MasterChef zmienia twoje życie”, a tak naprawdę, jak wyjaśnili dzisiaj osoby odpowiedzialne za RTVE i Shine Iberia, „85% zawodników umieściło kuchnię w centrum swojego życia”.

Piąta edycja będzie najbardziej międzynarodową, z dwoma uczestnikami spoza UE, a wiek wnioskodawców będzie wynosić od 22, od najmłodszych do 65 lat.

Ponad 60 gwiazd Michelin podzieli się swoimi sztuczkami i sekretami, w tym najlepsi szefowie kuchni w Vizcaya, cukiernicy Xano Saguer, Patricia Smith, Isabel Maestre i Marta C.árdeny; ZniszczyćíJosé San Román (jedna gwiazdka), Oriol Castro i Mateu Casañas (jedna gwiazdka), Javier Aranda, MaríMarte i Dani García (dwie gwiazdki); Eneko Atxa i Joan Roca (trzy gwiazdki), Martín Berasategui (8 gwiazdek) i francuski szef kuchni Joël Robuchon (28 gwiazdek).

Cotygodniowe szkolenie będzie w rękach Baskijskiego Centrum Kulinarnego, z programem edukacyjnym zaprojektowanym na tę okazję, a także będą oni otrzymywać kursy mistrzowskie od najbardziej znanych szefów kuchni, takich jak Eneko Atxa, Dani García, Pepe Solla; wejdą do R.&D laboratorium Arzaka i przeć szkolenie w zakresie parowania menu z winami przez pewnego posłańca Josepa Rocę.

CZYTAĆ  Robert Förstemann, rowerzysta z najpotężniejszym mięśnia czworogłowego na świecie

Widoczne twarze programu, Eva González, Pepe Rodríguez, Samantha Vallejo-Nágera i Jordi Cruz, przyznali, że to jest „najbardziej ekstremalny” edycja, ponieważ uczestnicy będą gotować w ekstremalnych warunkach, takich jak Aragón ośrodek narciarski Aramón Cerler, 10 stopni poniżej zera; Będą podróżować do przeszłości i gotować w zamku Ponferrada w średniowiecznym stylu, to znaczy bez nowoczesnych przyborów przed 200 dodatkami przebranymi za templariuszy; Albo zrobią niemożliwe słodycze, takie jak oszałamiające ciasto dla nowożeńców lub jedenaście warstwowe ciasto.

Spacerując po Alhambra w Granadzie, będziesz miał również okazję wejść do sadu Generalife, gdzie uprawia się go tak jak w XIV wieku.

Wnioskodawca, który wykazał się swoją pasją i ewolucją, wygra „MasterChef 5” trofeum, opublikuj własną książkę kucharską i zdobądź 100 000 euro.

Wydział Nauk Gastronomicznych Baskijskie Centrum Kulinarne w San Sebastián ukończy szkolenie trzech najlepszych finalistów.

Wnioskodawcy podzielą się swoimi doświadczeniami z finalistami konkursu „Celebryci MasterChef” Cayetana Guillén Cuervo, Fernando Tejero i Loles Leóni zwycięzca Miguel Ángel Muñoz.

Jako profesjonalni szefowie kuchni, którzy udają, projektant Jorge V.ázquez umożliwi im zajęcie się deserowym stołem podczas ich ekskluzywnej prezentacji podczas Madryckiego Tygodnia Mody przed gwiazdami takimi jak Tamara Falcó, Margarita Vargas, Cari Lapique, Virginia Troconis, Clara Benarroch lub Emiliano Suarez.

Nie będą to jedyne gwiazdy, które wkradną się w to wydanie, ponieważ wezmą w nim udział także piosenkarze Antonio Carmona, Pastora Soler, Diana Navarro, Manu Tenorio i José Manuel Soto, projektanci Victorio & Lucchino i Laura Pons oraz humorystów Edu Soto, S.íLvia Abril, Millán Salcedo, Pablo Carbonell, The Alcorcón trzęsienie ziemi, El Monaguillo lub Leo Harlem.

Chociaż osoby odpowiedzialne za RTVE nie chciały ujawnić daty premiery, zapewniły, że tak będzie „wkrótce”.