Arnold Classic Europe Barcelona 2017

 

Arnold Classic Europe Barcelona 2017

 Kontynuujemy naszą relację z Arnold Classic Europe Barcelona 2017, wydarzenia z wielkim sukcesem pod względem napływu społeczeństwa i zadowolenia uczestników. Dzisiaj między innymi Odbyło się spotkanie z fanami , w którym wielki bohater, wokół którego kręci się całe to wydarzenie, Arnold Schwarzenegger , rozmawiał z grupą obserwujących na prywatnym spotkaniu niedostępnym dla prasy trwającej godzinę.

 

https://i.ytimg.com/vi/VEi-QZQeLvU/hqdefault.jpg

Długo oczekiwane spotkanie z fanami, które uczestniczyliśmy w zeszłym roku jako publiczność, zacząłem od zwycięzcy Bodybuilding Pro Show, więc przed obejrzeniem Arnolda publiczność miała “tête à tête” ze zwycięzcą konkursu z Kuwejtu, ogromną Mamdouh ” Big Ramy ” Elssbiay.

Mamdouh Big Ramy Elssbiay
 
Imponujący teren targowy ma gigantyczne rozmiary, a na imprezie znajdują się wszelkiego rodzaju pokazy, oznakowanie, prezentacje, zajęcia, wystawy i rozrywki. Zaczynając od przypływu adrenaliny, który już daje ci wejście w tak ogromną przestrzeń w rytm muzyki, jak mój partner skomentował wczoraj w jego kronika jest to, że ogólna atmosfera jest absorbująca, a nawet atrakcyjna. Gdziekolwiek spojrzysz, na twojej siatkówce widnieje uderzające logo marki, imponujący pojazd sportowy, grupa atrakcyjnych hostess (lub krzepkich gimnastyczek), stojak, który coś zdradza lub pokaz siły lub umiejętności.

Arnold Classic Europe Barcelona 2017
 
Ze sceną do pokazów lub zawodów budowania chłopców na każdym końcu, zaplanowane zajęcia, seminaria, kursy mistrzowskie, wystawy i mistrzostwa są uzupełniane innymi dyscyplinami. Miejsce obejmuje na przykład pionową scenę do ćwiczeń bar, tzw. Pole dance, w ramach konkursu Pole Arnold Hiszpania. Od cheerleaderek po szermierkę, przez judo, siatkówkę, sporty pulsacyjne … Ponad 40 dyscyplin sportowych, dzięki którym Arnold Classic Europe jest Największa multisport zdarzenie w Europie.

 

 
Jako fani kina, którym jesteśmy, podkreślamy niespodziankę, że w bocznej nawie olbrzymiego statku, na którym znajduje się festiwal Esta Entire, tzw. Fira 2 w Hospitalet, Barcelona, ​​udało nam się znaleźć , nieco osobno i dyskretnie umieszczony, ciekawy stojak poświęcony Terminatorowi, z imponującym motocyklem, częścią mitycznej maszyny zręcznościowej poświęconej filmowi Terminator 2, a także postacią słynnej postaci i plakatu i innych powiązanych przedmiotów .

CZYTAĆ  Jumbo przedstawia kolekcję odzieży sportowej z projektantem José Jhanem

arnold-classic-eruope-2017-barcelona-terminator
 
Tuż obok tego małego stoiska, ta opanowana świątynia dla fanów “inny” Arnold, było też jedyne inne odniesienie do świata kina, w postaci niewielkiego montażu z makijażem i rekwizytami. Naprawdę bardzo ciekawy jest ten mały kącik dla maniaków pośrodku morza mocy, przepychu i wizerunku marki, który przepełnia resztę wystawy.

Arnold Classic Europe Barcelona 2017
 
Arnold wykorzystał również swoją wizytę w naszym kraju, aby odwiedzić Camp Nou i muzeum klubu FC Barcelona. Oprócz pozowania w koszuli, dzięki uprzejmości klubu, który nosił jego imię. Były gubernator Kalifornii został sfotografowany wraz z wiceprezesem ds. Instytucjonalnych Carles Vilarrubí:

Arnold Schwarzenegger Arnold Classic Europe w Barcelonie
 
 
Krótko mówiąc, wspaniałe doświadczenie, które my mieć nadzieję mieć ciągłość w Barcelonie i na pewno, jeśli tak, możemy pójść zobaczyć wydarzenie rośnie w coraz większym stopniu. Prawda jest taka, że ​​ilość publicznych, w dodatek do reklamy w mieście był imponujący. W mediach rzadko pojawiały się na weekendowym moście w mieście opróżnione, w szczególnie świątecznym otoczeniu w centrum miasta, Arnold Classic Europe przyciągnął dużą publiczność z Barcelony i okolic, więc przewiduję wspaniałą przyszłość. Z naszej strony my mieć nadzieję wróć obok wydarzenia, które już stało się nieodzownym rokiem.

JORDI Cierco
 
Arnold Classic Europe Barcelona 2017